Kontakt

 - 55 230 74 21 - miasto Elbląg

Marzenna Olewniczak ;  - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Beata Filipek ;  - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

  - 55 230 74 23 - miasto Elbląg

Agnieszka Szarmach ;  - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 - 55 230 74 22 - miasto Elbląg

Izabela Nałęcz ;  - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 - 55 230 74 08 - miasto Elbląg

Jolnta.Celka ;  - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 - 55 230 74 22 - gminy: Elbląg i Milejewo

Monika Wojewódzka ;  - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Dokumenty niezbędne do wykonania usługi

- wniosek o zawarcie umowy o zaopatrzenie w wodę i/lub odprowadzanie ścieków - Plik do pobrania - wniosek

- dokument potwierdzający tytuł prawny do nieruchomości (aktualny wypis z księgi wieczystej, akt notarialny lub umowa)

- dowód osobisty

- stosowne pełnomocnictwa (jeżeli umowę podpisują inne osoby niż właściciel nieruchomości) - Plik do pobrania - pełnomocnictwo

- w przypadku nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym (dokument, który uprawdopodobni fakt korzystania z przyłączonej nieruchomości np. decyzja o wymiarze podatku od nieruchomości)

- pozwolenie na budowę, (jeżeli dotyczy budowy budynku)


Wstępny czas realizacji obsługi

Do 14 dni